Знайди середнє арифметичне. 3,4 і 5,6:1,7; 3,5 і 2,6:​


Ответы на вопрос

Отвечает Глухих Диана.

Ответ:

3,4+5,6=9

9÷2=4,5

1,7+3,5+2,6=7,8

7,8÷3=2,6