Маршрут у 543 км туристи подолали протягом 5 годин на потязі, 2 години на автобусі і 4 години

пішки.Знайдіть швидкість потяга, якщо пішки вони йшли зі швидкість 5,5 км/год,що 11 разів менше ніж швидкість автобуса.

Ответы на вопрос

Отвечает Шаронина Лиза.

1 способ.

Пусть х км/ч - скорость автобуса. Уравнение:

х · 5 + 5,5 · 11 · 2 + 5,5 · 4 = 543

х · 5 + 121 + 22 = 543

х · 5 = 543 - (121 + 22)

х · 5 = 543 - 143

х · 5 = 400

х = 400 : 5

х = 80

2 способ (по действиям).

1) 5,5 · 4 = 22 (км) - шли пешком;

2) 5,5 · 11 = 60,5 (км/ч) - скорость автобуса;

3) 60,5 · 2 = 121 (км) - ехали на автобусе;

4) 22 + 121 = 143 (км) - шли пешком и ехали на автобусе;

5) 543 - 143 = 400 (км) - ехали поездом;

6) 400 : 5 = 80 (км/ч) - скорость поезда.

Вiдповiдь: 80 км/год.

Отвечает Иринка Иринка.

(543-(4*5,5+5,5*11*2))/5=80