площа прямокутника доривнюе 10,4.Знайдить одну сторону прямокутника якщо його инша сторона доривнюе

20, 8​

Ответы на вопрос

Отвечает Шабалина Оля.

Ответ:

S=a*b

S=10.4; a=20.8; b- ?

b= S/a = 10.4/20.8=0.5 (см)

Відповідь: друга сторона цього прямокутника дорівнює 0.5