Учні 4-х класів здали макулатуру, що становить чотири п‘ятих т і ще 190кг. Скільки всього

кілограмів макулатури здали учні

Ответы на вопрос

Отвечает Никифорова Даша.

Ответ:

990кг

Пошаговое объяснение:

якщо ти маєш наувазі чотири пятий тонни,то це буде 800кг,і ще 190.

800+190=990

Отвечает Волк Деня.

Відповідь:

1000/5*4=800

800+190=990

Відповідь 990 кг макулатури

Покрокове пояснення: