Першого дня велосепидист їхав 8 год зі швидкістю 12км/год а другого 6 год зі швидкістю 15км/год

якого дня велосипидист проїхав більший шлях і на скільки?

Ответы на вопрос

Отвечает Сухан Руслан.

1) 8*12=96км проїхав за  1 день
2) 6*15=90км за  2 день 
3) 96-90=6км
В-дь на 6 км проїхав більше  першого дня