Спростіть вираз -8/15 x помножити 3/3/4y і знайдіть його значення, якщо x=1/3, y=-1/6


Ответы на вопрос

Отвечает Беликова Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

-8/15*1/3*3 3/4*(-1/6)=-8/15*1/3*15/4*(-1/6)=

-1/9