Сума трьох послідовних натуральних чисел дорівнює 87. Знайди ці числа.


Ответы на вопрос

Отвечает Kout Paul.

Ответ: 28, 29, 30

Пошаговое объяснение:

87:3=29

29-1=28

29+1=30

Отвечает Нежина Мария.

Ответ:

28,29,30

Пошаговое объяснение:

Три послед числа x, x+1 ,x+2

x+(x+1)+(x+2)=87

3x=84

84/3=28

x=28

x+1=29

x+2=30