Довжина прямокутника 45см, а ширина 60% довжини. Обчисліть площу прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Апатова Алина.

Ответ:

мені здається розв'язання таке

1) 45*0,6=27 (0.6 це 60%)

2) 45*27=1215см²

Пошаговое объяснение:

Отвечает Игумнов Юрий.
Здається якось так,вибачай якщо пізно)