Автомобіль за перші дві години проїхав 196 км, а за три наступні - 213. Знайдіть середню швидкість

автомобіля на всьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Карачёва Валентина.

Ответ:

206,2 км/ч

Пошаговое объяснение:

1) 196*2=392 (км)-проехал за первые два часа

2) 213*3= 639 (км)- проехал за три часа

4) 392+639=1031 (км)-весь путь

5) 2+3=5 (ч) - время в пути

5) 1031: 5 = 206,2 (км/ч)  - средняя скорость