Першого дня швейна фабрика використала 56 м тканини, другого 38м тканини,а третього на 36 м менше,

ніж першого і другого днів разом.скільки метрів тканини використала фабрика третього дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Егорушка.

Ответ:

1. 56+38=94 (м) використано тканини за 1 і 2 день разом

1. 94-36=58(м) використано тканини за 3 день

Пошаговое объяснение: