ДУЖЕ ПОТРІБНО! Пасажирський поїзд проїхав 434км за 7 год. Швидкість вантажного поїзда на 13км/год

менша. Скільки км проїде вантажний поїзд за 9 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Цаплюк Владимир.

Ответ:

441км

Пошаговое объяснение:

Швидкiсть пасажирського поїзда = 434/7=62км/ч

Швидкiсть вантажного поїзда 62-13=49км/ч

49х9=441км