Пасажирський поїзд за 8 годин проїхав 480 км, А швидкий за 6 годин проїхав 720 км. У скільки

разів швидкість пасажирського поїзда менша від швидкості швидкого поїзда? помогите пожалуйта(тут всего 3 дії)

Ответы на вопрос

Отвечает Боговец Виктория.

Ответ:

у 2 рази

Пошаговое объяснение:

480:8=60 (км/год) швидкість пасажирського поїзда

720:6=120 (км/год) швидкість товарного поїзда

у 120:60=2 (рази) швидкість пасажирського поїзда менше швидкості товарного

Отвечает Френдештеин-Штакельберг-Арр-Сс Кирилл.

Ответ:

1) 480÷8=60 (км/год) швидкість пасажирського поїзда

2) 720÷6=120 (км/год) швидкість швидкого поїзда

3) 120÷60=2 (рази)

Відповідь: у 2 рази швидкість пасажирського поїзда менша від швидкості швидкого поїзда.