Допоможіть розвязати рівняння!!!Розв'язати рівняння 4(x-5)=5(x+4)!


Ответы на вопрос

Отвечает Балабушевич Евгений.

Ответ:

х=-40

Пошаговое объяснение:

4х-20=5х+20

4х-5х=20+20

-х=40

х=-40