Велосипедист за 2 год. проїжджає ту саму відстань , що турист проходить за 6 год. Знайдіть

швидкість велосипедиста і швидкість туриста, якщо відомо, що швидкість велосипедиста на 8 км/год більша, ніж швидкість туриста ЗАРАНЕЕ СПАСИБО !

Ответы на вопрос

Отвечает Казаков Дима.

Пусть х км/ч - скорость туриста, тогда (х + 8) км/ч - скорость велосипедиста. Уравнение:

х · 6 = (х + 8) · 2

6х = 2х + 16

6х - 2х = 16

4х = 16

х = 16 : 4

х = 4 (км/ч) - скорость туриста

4 + 8 = 12 (км/ч) - скорость велосипедиста

Вiдповiдь: 12 км/год и 4 км/год.