Оля з мамою купували взуття, маючи 1000 грн. Олi сподобались чоботи за 1200 грн., на які була

знижка 17 %. Чи зможе Оля купити чоботи???

Ответы на вопрос

Отвечает Милова Катя.

Спочатку знайдемо 17% від ціни обуття:

1200×0,17=204 (грн.)

Від початкової ціни віднімаємо 17%:

1200-204=996 (грн.)

996<100.

Оля зможе купити.