Скільки грамів 5%-го розчину солі треба змішати з 9%-им ном солі, щоб отримати 500 г 6%-го

розчину?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чапаев Пётр.

ответ: 375 г 5% смешать с 125 г 9%

условие:

x+y=500

0,05x+0,09y=500*0,06

решение:

y=500-x

0,05x+0,09*(500-x)=500*0,06

0,05x+45-0,09x=30

0,05x-0,09x=30-45

-0,04x=-15

x=-15/(-0,04)

x=375 g

y=500-375

y=125 g

проверка:

375+125=500

(0,05*375+0,09*125)/(375+125)=0,06