-1/2+1/4.помогите решить


Ответы на вопрос

Отвечает Глебачева Мария.

Ответ:

-2/4+1/4=-1/4=-0.25

Пошаговое объяснение:

Отвечает Щеголеватых Даша.

Ответ:

-1/5+1/4=-4/20+5/20=1/20

Пошаговое объяснение:

При додавані раціональних чисел.

Якщо знаки однакові додаєм, а якщо різні віднімаєм