Заміни вирази на множення прикладами на додавання 9•8=


Ответы на вопрос

Отвечает Ляхман Богдан.

Ответ:

9*8= 9+9+9+9+9+9+9+9 або 8+8+8+8+8+8+8+8+8 =72