До шкільної їдальні привезли 56 кг овочів. 1/8 частину всіх овочів становила морква,а 1/7

решти-цибуля.скільки кілограмів цибулі привезли до їдальні. Розвяжи задачу арифметичним медотом

Ответы на вопрос

Отвечает Бядретдинова Женя.

Ответ:

7кг лука

Пошаговое объяснение:

56÷8×1= 7кг - моркови

56-7=49 кг - овощей

49÷7×1=7кг - лук