Дорослі і діти назбирали однакову кількість ящиків помідорів .Дорослі зюирали по 9 кг помідорів у

кожний ящик,а діти по 6кг.Скільки кг.плмідорів зібрали дорослі якщо діти зібрали 60кг помідорів? кортка умова задачі

Ответы на вопрос

Отвечает Кадаева Аминат.

Ответ:

Взрослые собрали 90кг.

Пошаговое объяснение:

Взрослые -? кг, в ящ. по 9кг

Дети - 60кг, в ящ. по 6кг.

60÷6=10(ящ) - дети

10×9=90кг- взрослые