Склади та розв'яжи обернену задачу щоб шуканим у нiй було число 14. на экскурсiю до мiста Яремче

вирушили 18 ученик другого класу, а учнiв третьего класу на 7 бiльше нiж другокласникiв. Учнiв четвертого класу на 9 менше, нiже третьокласникiв. скiльки всього учнiв вирушило на екскурсiю до Яремче?

Ответы на вопрос

Отвечает Неретина Алина.

Ответ:

1) 18=7=25(уч.)-3кл

2)25-9=16(уч.)-4кл

3)25+16+18=59 всього

Обернена там помилкабуде так

1)18+7=25

2)18+25=43

3)59-43=16

4)25-16=9

Пошаговое объяснение: