Обчисли перші п'ять членів геометричної прогресії, якщо b1=-64 і q=-1,5.

срочно пожалуйста очень нужно...​

Ответы на вопрос

Отвечает Меркулова Женя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

b_2=b_1*q=-64*(-1.5)=96\\b_3=b_2*q=96*(-1.5)=-144\\b_4=b_3*q=-144*(-1.5)=216\\b_5=b_4*q=216*(-1.5)=-324