Записати перші п'ять членів арифметичної прогресії, якщо а1=8,d=6


Ответы на вопрос

Отвечает Слукин Никита.

Ответ:

а2=а1+d

a1=8

a2=8+6=14

a3=14+6=20

a4=20+6=26

a5=26+6=32