ТРЕБА СРОЧНО РІШЕННЯ : У двох ящиках разом 7.8 кг помідорів, причому в більшому ящику помідорів у

1.4 разу більше. Скільки помідорів в кожному з ящиків? РІШЕННЯ ТРЕБА РІВНЯННЯМ

Ответы на вопрос

Отвечает Навнычко Аня.

в первом ящике 4.6кг, а во втрором 3.2кг

Пошаговое объяснение:

составим уровнение

1ящик=х+1.4

2ящик=х

х+х+1.4=7.8

2х=7.8-1.4

2х=6.4

х=6.4/2

х=3.2-это меньший ящик

3.2+1.4=4.6