Сума двоих чисел дорівнює 30. Одне із чисел у 1, 5 раза більше за інше. Знайдіть ці числа

варіанти відповідіа) 16 і 14. б) 18 і 12. в) 15,75 і 14, 25. г) 20 і 10. можете написати чому так, будь ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Ессаулов Дима.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х - 1 число

1.5х - 2 число

х+1.5х=30

2.5х=30

х=30:2.5

х=12 - 1 число

1.5*12=18 - 2 число

Отвечает Одоров Слава.

30/(1+1,5)*1,5=18

18/1,5=12