Як зминиться ризныця якщо зменшуване и видьемник збильшити на3,8


Ответы на вопрос

Отвечает Вечеркова Полина.

Розв'язування:

Уявимо, що наше зменшуване = 2, а від'ємник = 1, щоб було зрозуміліше.(я ураховую, що запитання запитав/ла молодшокласник/ця)

Тоді маємо: 2 - 1 = 1

Але якщо ми збільшимо ці два числа на 3,8, то матимемо: 5,8 - 4,8 = 1

Тобто нічого не змінилося. Для підтвердження ще один приклад:

(До)0 - 0 =0 (Після) 3,8 - 3,8 = 0

В другому прикладі ми бачимо, що 3,8 знищується завжди, тому відповідь залишиться незмінною.