Як зминиться добуток двох чисел якщо один з множникив збильшити у 4 рази а другий зменьшити у 2 рази


Ответы на вопрос

Отвечает Макова Яна.
Множник1*Множник2=Добуток

(Множник1*2)*(Множник*4)=Множник1*Множник2*(2*4)=Добуток*8

тобто добуток зыбільшиться у 2*4=8 разів
відповідь: збільшиться у 8 разів