тұздың концентрациясы 3% тен 2% ке кеміту ұшін 20 кг теңіз суына неше килограм су қосу керек

​помагите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Книжников Костя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3%=3/100

20×3/100=3/5

2%=2/100=1/50

3/5÷1/50=3/5×50/1=30

30-20=10