6+4=4 переставте одну спічку так щоб рівність була правильною (три варіанта відповіді)


Ответы на вопрос

Отвечает Бородай Кирилл.

Ответ:

0+4=4

8-4=4

5+4=9

0+4=4

8-4=4

5+4=9