Допоможіть будь ласка 1. Задача у 4 коробках 60 кг печива, а в 5 коробках 90 кг цукерок. На скільки

кг більше цукерок в одній коробці? 2. Задача Взимку корові на 1 день дають 6 кг буряків. Скільки кг буряків потрібно 4 коровам на 3 дні? 3. Обчислити: 30 * 8= 540: 6 + 70= 6м – 4 см= 420 :7= 210 – 630 :9= 210м : 3 = 80 : 20= 43 *2 – 17= 9хв – 40с= 24*4= 0*70+1*14= 4*80г= (*- це помножити) 4. Обчислити Р прямокутника, якщо його довжина 8см, а ширина у 2 рази менша. Виконану роботу здати до 18

Ответы на вопрос

Отвечает Соболь Вика.

Ответ:

1)60:4=15

90:5=18

18-15=3 на 3кг

2)6*4*3=72 кг

3)30*8=240

540:6+70=160

6м-4см=96см

420:7=60

210-630:9=140

210м:3=70

80:20=4

43*2-17=69

не знаю

4)8:2=4

Р=(8+4)*2=24см