100 – х ∙ у, якщо х = –10,3, у = 10 Варіанти відповідей: 106. 0. 203. 206. напишіть розв"язок

будь ласка)))

Ответы на вопрос

Отвечает Шаповалов Матвей.

Замість x i y підставляєм дані числа:

100-(-10,3•10)=100-(-103)=100+103=203

Отвечает Спиридонова Анна.

Якщо х=-10,3, а у=10, то 100-х*у=100-(-10,3*10)=100-(-103)=100+103=203