Пасажирський літак за 2 дні пролетів 3360 км . Першого дня він пролетів 4 год,а другого 3

год.Скільки літак пролетів першого та другого дня?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бектешов Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 4 + 3 = 7 ч  - всего в воздухе

2) 3360 : 7 = 480 км/ч - скорость самолёта

3) 480 * 4 = 1920 км - 1й рейс

4) 480 * 3 = 1440 км - 2й рейс.

если не трудно поставь как лучший пж)))