Розв'яжи задачу різними способами. За три дні літак пролетів 510 км. Першого дня він пролетів 180

км, другого на 60 км менше. Яку відстань пролетів літак третього дня?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бондар Лера.

Ответ:

1)180-60=120(км)

2)120+180=300(км)

3)510-300=210(км)