Пасажирський літак першого дня був у польоті 5 год, а другого - 8 год, причому летів увесь час з

однаковою швидкістю. За перший день він пролетів на 1620 км менше, ніж за другий. Яку відстань пролетів літак за перший і другий дні окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Губич Никита.
1)8-5=3
Отже за 3 год 1620 км
швидкість- 1620:3=540
540*5= 2700км
540*8=4320