Чи є число 1 коренем рівння -2x+1=3x-2


Ответы на вопрос

Отвечает Додонов Паша.

Відповідь:

-2x+1=3x-2

-2x-3x=-2-1

-5x=-3

x=-3/-5

x=0.375

Ні, число 1 не є коренем рівняння