Які з послідовностей є геометричними прогресіями 1) 7; -14; 28;2) 5; 6; 7;3) 4; 2; 1;4) 3; 1; 0.​


Ответы на вопрос

Отвечает Дашичев Артём.

Ответ:

1, 2

1) 7×2=14×2= 28 кожен раз збільшується у 2 рази

2) 4:2=2:2=1 кожен раз зменшується у 2