В саду росло 17 вишень, груш - на 8 більше, а яблунь - на 6 менше, ніж груш. Скільки яблунь росло в

саду?

Ответы на вопрос

Отвечает Фесенко Макс.

Ответ:

17+8=25 (гр) це стільки груш в саду

2) 25-6=19(ябл)

Відповідь 19 яблунь росло в саду

Пошаговое объяснение:

Отвечает Барсова Екатерина.
17+8=25 груш
25-6=19 яблунь
Ответ:19 яблунь