Із ділянки зібрали 327 кг капусти, буряків- на 140 кг менше, ніж капусти, а моркви - на 84 кг

більше, ніж буряків.Скільки всього кілограм зібрали моркви?​

Ответы на вопрос

Отвечает Оганян Михаил.

Відповідь:

271 кг

Покрокове пояснення:

Капусти - 327 кг

Буряків - 327 - 140 = 187 кг

Моркви - 187 + 84 = 271 кг

Отвечает Томчук Настя.

Ответ:271 кг моркви

Пошаговое объяснение:

1)327-140=187(кг)- бурякiв

2)187+84=271(кг)- моркви