Спростити вираз і знайти його значення: 1.5(-2.4a+3.8b)-(4.2-2.25)=?​


Ответы на вопрос

Отвечает Алексенко Виктор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Общее упрощение:

1,5(-2,4a+3,8b)-(4,2-2,25)=3/2 ·(-(12a)/5 +(19b)/5)-1,95=-(18a)/10 +(57b)/10 -39/20