Обчисліть і запишіть у вигляді відсотків :половину від 50%;третину від 45%;чверть від 25%;шосту

частину від 3%

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Лиза.

Ответ:

1/2 от 50% = 25%

1/3 от 45% = 15%

1/4 от 25% = 6,25%

1/6 от 3% = 0,5%