Футбол алаңында бір команданың ойыншыларының орташа жасы 24 болса. Бір ойыншы ойыннан шықса, онда

ойыншылардың орташа жасы 23. Шыққан ойыншының жасы нешеде?

Ответы на вопрос

Отвечает Зубов Дима.

Ответ:

24- те

себебы егер футболда 1 командада 11 адам болса

11 адамнын

11×24=264

10×23=230

264-230= 34