З одного міста до другого виїхала машина зі швидкістю 65 км/год, а через 2 год після цього з

другого міста назустріч їй виїхала інша машина зі швидкістю 75 км/год. Знайдіть час, який була в дорозі кожна машина до моменту зустрічі, якщо відстань між містами 690 км.

Ответы на вопрос

Отвечает Grishko Daria.

Ответ:

6 год - перша машина була у дорозі, 4 год - друга машина була у дорозі

Пошаговое объяснение:

1)65*2=130км - проїхала перша машина до того, як їй назустріч виїхала друга машина

2)690-130=560км - відстань між машинами на момент початку руху другою машиною;

3)560:(65+75)=4 (год) - зустрілися машини

4) 4+2=6 (год) - перша машина була у дорозі