З двох пунктів розташованих на відстаі 44.88 одночано на зустр іч один одному виїхали 2 автомобілі

які зустрілися через 0.5. Яка швидкість кожного автомобіля, якщо 1 автомобіль рухається на 1.2 швидше ніж 2?

Ответы на вопрос

Отвечает Серикова Асыл.

Пусть х км/ч - скорость одного автомобиля, тогда (х + 1,2) км/ч - скорость другого. Уравнение:

(х + х + 1,2) · 0,5 = 44,88

2х + 1,2 = 44,88 : 0,5

2х + 1,2 = 89,76

2х = 89,76 - 1,2

2х = 88,56

х = 88,56 : 2

х = 44,28 (км/ч) - скорость одного автомобиля

44,28 + 1,2 = 45,48 (км/ч) - скорость другого автомобиля

Вiдповiдь: 44,28 км/год i 45,48 км/год.