Накресли прямокутник довжина якого 5 см,а ширина удвічі менша.Визнач площу прямокутника.

0 1

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:Площа прямокутника дорівнює добутку довжин двох його суміжних сторін

S = a · b

де S - площа прямокутника,

a, b - довжини сторін прямокутника.

1)5:2=2,5-ширина

2)S=5*2,5=12,5

Пошаговое объяснение: