Відстань 160 км автомобіль подолав на 2 години швидше, ніж автобус. З якою швидкістю рухався

автобус, якщо його швидкість була вдвічі меншою, ніж у автомобіля?

Ответы на вопрос

Отвечает Алиева Мадина.

Ответ:

40

1)160:2=80-км/год -автомобіль

2)80:2=40км/год- автобус

Отвечает Полунина Соня.

Ответ:

40 км/год.  80 км/год

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкість автобус х км/год, швидкість автомобіля 2х км/год. Маємо рівняння

160/х - 160/2х = 2

320 - 160 = 4х

4х = 160

х = 40

Швидкість автобуса 40 км/год, швидкість автомобіля 40*2=80 км/год.