Знайти значення виразу (2 4/5+ 2 2/3)÷(10 13/30- 3,6) × 1,25 та 30% від нього​


Ответы на вопрос

Отвечает Гафиева Аделя.

Ответ:

0,3

Пошаговое объяснение:

2 4/5+2 2/3=4 22/15=5 7/15

10 13/30-3,6=7 13/30-6/10=7 13/30-18/30=6 5/6

5 7/15 : 6 5/6=82/15 * 6/41=4/5=0,8

0,8*1,25=1

1*30%=1:100*30=0,3