1.У спортивних секціах займається 20 учнів 6А класу що становить 5/8 усіх учнів класу. Скільки

учнів у цьоиу класі? 2.Зайдіть площу поля якщо 7 га становить 35% усіх його площин

Ответы на вопрос

Отвечает Волчкова Настя.

Ответ: 32; 20

Пошаговое объяснение:

1. 20 - 0,625

Х - 1

Х=20/0,625=32

2. 7 - 0,35

Х - 1

Х=7/0,35=20