ПОМОГИТЕ, ОЧЕНЬ НАДО Вася выписывает в ряд дроби 1/2018, 2/2017, 3/2016,....,2017/2,2018/1 и

сокращает их если это возможно. Некоторые из записанных им дробей оказываются целыми,например 2016/3=672.А какое целое число встретиться в его ряду первым?

Ответы на вопрос

Отвечает Базарбай Айдос.

Відповідь:

2

Покрокове пояснення:

Найменше ціле число при діленні 1, тобто чисельник і знаменник рівні. Але у цьому випадку це неможливо, бо сума чисельника і знаменника непарне число (1 + 2018 = 2019, можна перевірити і наступні дроби). Наступне ціле число, яке можна отримати 2, тобто чисельник вдвічі більший за знаменник: 2019 / 3 = 673. Отже, першим буде дріб

1346/673 = 2