Човен пройшов 24 км за течією річки і 12 км проти течії за 5 годин . Знайдіть власну швидкість

човна якщо швидкість течії дорівнює 1 км на годину.

Ответы на вопрос

Отвечает Сердюк Илья.

Ответ:x=0.2 либо 7

Пошаговое объяснение:

Скорость лодки:х

24/(х+1)+12/(х-1)=5

24х-24+12х+12=5х²-5

5х²-36х+7=0

D=1 296-140=1 156

√D=34

x1=(36-34)/10=2/10=0.2

x2=(36+34)/10=70/10=7