Розв'яжіть рівняння 2(x-1)=4-x Швидко потрібен розв'язок!! Даю 10 балів!!


Ответы на вопрос

Отвечает Кожевникова Настя.

2x - 2 = 4 - x \\ 2x + x = 4 + 2 \\ 3x = 6 \\ x = 2